
Svevremena elegancija Saddlers Union-a u Porto Montenegru
U drugoj polovini jula u Porto Montenegru otvorena je prva prodavnica kožnih torbi i prefinjenih asesoara prepoznatljivog kvaliteta i imena – Saddlers Union. Svojevremeno je malu prodavnicu smještenu u Ulici Condotti proslavila glumica Brižit Bardo, uvijek noseći svoj omiljeni model torbe, takozvani “bucket bag”. Upravo je “sladak život 50-tih” poslužio kao inspiracija za obilježavanje otvaranja prvog Saddlers Union fashion butika u Crnoj Gori.

Kampari soda, delikatesi od mocarele, pice, moda 50-tih, italijanske kancone uz retro vespu na samom ulazu oživjeli su duh sredine prošlog vijeka na promenadi ispred zgarde Tara.

Posjetioci događaja su saznali zašto je ovaj brend referentna tačka za vrhunske poznavaoce I zašto ima fanove na svim krajevima svijeta, od Džeka Lemona do Virne Lisi, od Alberta Moravie do Đanija Anđelija.